GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekanna 7473431
nr 747 3431
Nathalie Krebs
(1895-1978), Danmark
Tekanna, + koppar, Natalie Krebs
Kondition: slitage, skador
Nathalie Krebs, dansk keramiker född i Århus 1895, död 1978 i Köpenhamn.
Utrop:
400 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:32:13
Nathalie Krebs
Läs mer om Nathalie Krebs